Bohaterowie


                                                               Chloe Parkers:

A wiesz co jest najlepsze? Że każdy zawsze może liczyć na moja pomoc. Bo jestem taka głupia że każdemu pomogę. A jak ja teraz potrzebuje to nikogo obok mnie nie ma. Ludzie są fałszywi i zakłamani. Patrzą tylko na swoje dobro i jak wykorzystać druga osobę na tyle mądrze by ta się nie zorientowała czasami tak jakbym myślami była gdzie indziej. Staram się uciec od rzeczywistości? Owszem tak. A ludzie mówią, że tak się nie da. Gówno prawda, wszystko się da . Pieprze ten świat.

                                                       Alex Jordan 
I cicho przyznaję, że dzisiejszego dnia nie mam dobrego humoru. Dlaczego? Może dlatego, że gdzieś zgubiłam coś, o czym jeszcze nie wiem, albo że zwyczajnie w świecie tęsknię? Nie ważne. W każdym bądź razie nie potrafię się na niczym skupić.                                                            Charli Smif:

Znasz to uczucie, kiedy równie kogoś kochasz i nienawidzisz?
Zazwyczaj to pierwsze jest prawdziwe, a to drugie wmawiasz sobie tylko dlatego,że nie możesz mieć tego,na czym najbardziej Ci zależy.                                                     Niall Horan :

Wiesz co jest w życiu ważne? Mieć przyjaciół, którzy nie tylko są z Tobą na imprezie, ale zostają też po. Mieć przy sobie ludzi od zjarania blanta i obalenia flachy, a potem wyrzucania z siebie żali na ten skurwiony świat. Grunt to po każdej porażce wstać, otrzeć krew z ryja i się nie poddawać, bo to dopiero początek. Nic nie musisz, ale uwierz, że możesz wiele..


                                                           Harry Styles:

Nie rozumiem tego. Jest źle, a za chwile, w jednym momencie wszystko się zmienia. Tak na pstryknięcie palców i jest znów dobrze, ale to i tak nie przynosi szczęścia. Nie wiem co się dzieje. Tak szybko się to wszystko zmienia, te relacje między nami. Raz jesteś taki czuła, troszczysz się o mnie a za parę godzin ani kocham, ani spierdalaj, milczenie, totalna obojętność.

                                                      Louis Tomlinson:
Patrząc w pochmurne niebo, zaczal  zastanawiać się nad swoim życiem. Przecież dobrze wiedział, że alkohol, papierosy bądź inne używki nie rozwiążą jego  problemów, lecz coraz bardziej w nie brnal , zastępując je szczęściem, którego nie miał . 

                                                    Liam Payne:

Z człowiekiem jest podobnie jak z psem. Skrzywdzony przez złych ludzi traci zaufanie, nawet do dobrych.

                                                                        Zayn Malik:


Nienawidzę się z nim kłócić, nienawidzę tej ciszy,która zadaję mi cholerny ból. Kurwa, za każdym razem kiedy odwraca się ode mnie plecami mam ochotę biec za nia i się rozpłakać jak małe dziecko prosząc o to, abyśmy już nigdy więcej nie podnosili na siebie głosu. Obojgu nam na sobie zależy, ale czemu dzieli nas coraz większy dystans? Czemu więcej między nami kłótni, niż pierdolonej miłości?

1 komentarz: